Vladan Běhal

Jsem lyžař, milovník dobrého vína, trochu hráč na kytaru a trochu taky designér a architekt a mou prací je realizovat Vaše představy o dokonalém prostředí Vašeho domova. Jsem obdivovatelem italského designu a služebníkem originálního uměleckého zpracování. Jako mladého mne nejvíce ovlivnilo studium v Benátkách, načerpané zkušenosti jsem si pak přivezl zpátky do České republiky. Ve Florencii mám však druhý domov a častečně tam stále pracuji.

Od mládí jsem se věnoval studiu výtvarného umění a architektury. Sice jsem nahlédl i do tajů sochařství a kresby, touha po designu a architektuře však nakonec převládla. Bude tomu už deset let, co jsem se naplno tomuto oboru začal věnovat, a jsem rád, že lidé nejen v České republice, ale i za jejími hranicemi, jsou hrdí na výrobky se štítkem Vladan Běhal Design.

Setkat se můžeme hned na dvou místech – buďto navštivte můj workshop v Olomouci, kde vznikají pod rukama ocelových chlapů v šeru dílny všechny mé nápady, nebo v nově otevřeném, vymazleném showroomu v pražském Karlíně.

Workshop - Olomouc

Olomoucký workshop najdete v městské části Holice. Pod tenkou vrstvou prachu najdete vícero designových kousků, z nichž mnohé vznikly v počtu jeden kus. V této dilně se už narodily desítky takovýchto originálů. V této dílně už vznikly desítky kusů designového nábytku.

Showroom Praha - Karlín

Tak trochu opak olomouckého workshopu najdete v pražském Karlíně, kde jsem otevřel nový showroom. Zde lze zažít na vlastní kůži originalitu mého nábytku.

Kontaktujte mě
Žijete designem stejně jako já?

Pak vyplňte svůj e-mail a nenechte si ujít žádné novinky a speciální nabídky!